Lekári a ich skúsenosti

Mudr.Horst S. Filtzer

Bývalý cievny šéfchirurg Cambridgskej nemocnice Harvardskej lekárskej fakulty

“Schvaľujem Kangen vodu ako lekár, ako chirurg, ako ľudská bytosť na 100%. Cítim, že je veľkým prínosom pre celé ľudstvo. Môžem ju len odporučiť."

„Pitie vody, a nie hocijakej vody, je kritické pre zdravie a prevenciu chorôb. To je pravda, viac ako inokedy, v našej prekyslenej spoločnosti 21.storočia.“Mudr. Hiromi Shinya

Gastroenterológ a svetoznámy autor kolonoskopickej chirurgie. Vyšetril viac ako 300 000 pacientov počas svojej 35-ročnej praxe

"V lekárskej profesii sa všeobecne uznáva, že zdravé a čisté hrubé črevo je jedným z najdôležitejších predpokladov dobrého zdravia a že veľká väčšina zdravotných ťažkostí a ochorení vzniká kvôli kyslému a nečistému hrubému črevu. Voda je pre vaše zdravie najdôležitejšia. Pitie "dobrej vody," najmä tvrdej vody, ktorá obsahuje veľa vápnika a magnézia, udržiava vaše telo na optimálnej alkalickej úrovni pH."

"Kangen voda je voda bohatá na zásady a je považovaná za najlepšiu pitnú vodu, pretože má jedinečnú silu hydratácie, detoxikácie a antioxidácie."

V českej verzii pod názvom "Enzymy - klíče ke zdraví" vyšla v roku 2010 kniha od Hiromi Shinyu, ktorú napísal podľa vlastného japonského bestselleru. Dočítate sa tu aj o dôležitosti alkalickej vody pre naše zdravie.


Imunitný systém. Antioxidanty vs voľné radikály

Skúsenosti s ionizátorom vody

Kontaktujte nás

aj v prípade spolupráce

DETOX VODA s.r.o.
Robotnícka 43
040 11 Košice

0902 755 559 , 0915 916 333

IČO: 50 424 386